Wysokiej Jakości Sort Odzieży Letniej z Anglii

Letnia odzież używana z Liverpool to doskonała okazja na odświeżenie asortymentu w sklepie z odzieżą używaną typu second hand. Jeżeli prowadzisz tego typu sklep i chciałbyś wprowadzić z wyprzedzeniem taki towar pod swoich klientów zapraszamy do naszej hurtowni.

Tym razem nowy asortyment to nic innego jak SORT ODZIEŻY LETNIEJ z LIVERPOOL. Zawiera przewagę odzieży damskiej z domieszką męskiej i dziecięcej. W workach typu sort znajdziecie również torebki damskie renomowanych marek, paski skórzane, sukienki, spodnie dżinsowe, koszule z długim rękawem i koszulki z krótkim rękawkiem t-shirt. Jest to odzież sprawdzona w bardzo dobrym stanie, niekiedy występuje z metkami. W naszych workach z odzieżą używaną typu sort z Liverpool nie dostaniecie odzieży zniszczonej, która nie nadaje się do dalszego używania. Wszystko jest adekwatnie dobrane do ceny i nazwy naszego produktu jaki sprawdzamy z Wielkiej Brytanii w tym przypadku z Liverpool.

Ciuchy używane z Liverpool sortowane to odzież wysokiej jakości takich marek odzieżowych jak: Zara, New Look, H&M, Next, Primark, Marks & Spencer, Mexx, Tommy Hilfiger, Berska, Doroty Perkins, River Island oraz szereg innych.

Letnia Odzież Używana z Liverpool

Nie przegap okazji i sprawdź nasz asortyment jaki mamy w magazynie. Jeżeli dojdziesz do przekonania, że odzież używana jest wysokiej klasy i szybko się sprzedaje zamówisz kolejne dostawy. Dostarczymy je w umówione miejsce własnym transportem lub kurierem. Odzież sortowana z Liverpool sprzedawana jest bardzo szybko. Cieszy się ona bardzo dobrą sprzedażą ponieważ jest unikatowa. Ciuchy są wyjątkowe w stosunku do ceny dlatego klienci biorą je z dużym zainteresowaniem.

Wybierając odzież sortowaną z Liverpool nie będziesz jej trzymał zbyt długo na wieszaku. Uzyskasz gwarancję dobrego towaru jaki jest poszukiwany przez wielu klientów. Rozpoznawalna marka, dobra jakość, chodliwy rozmiar, brak śladów używania lub nowa odzież, oryginalne wzory i modele ciuchów z rynku angielskiego.

Jeżeli masz pytania zadzwoń do nas, napisz lub przyjedź do hurtowni odzieży używanej z Anglii RaMaj w Rzeszowie. Być może znajdziesz u nas pozostały asortyment, który wpasujesz w oczekiwania swoich klientów. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Call Now Button