Kontenerowa zbiórka odzieży – Nowa dostawa towaru

Kontenerowa zbiórka odzieży

Na naszej hurtowni już rozładowana świeżutka dostawa oryginalnej zbiórki kontenerowej prosto z Irlandii :). Dobre zbiórki oryginału są bardzo wartościowe, gdyż zawierają pełny przekrój asortymentu odzieży używanej. Zbiórki te prowadzone są w różny regionach Irlandii.

W porównaniu z podobnymi zbiórkami w Anglii charakteryzują się statystycznie nieco większą ilością odpadu, którą jednak z nawiązką rekompensuje znaczna zawartość tzw. „górki” czyli odzieży, butów w „jedynce” bądź creamie.

Kontener z Irlandii

Zbiórki te dzięki niskiej cenie chętnie są kupowane przez Klientów, którzy samodzielnie sortują towar i mają większe sklepy. W naszej hurtowni mamy jednak stałych odbiorców kontenera, którzy regularnie zaopatrują się w niego pomimo małych powierzchniowo sklepów. W kontenerze znajdziemy pełny przekrój odzieży, butów, torebki, niewielkie ilości domówki, czasem trafią się też briko i biżuteria.

Tu Klient sam może zdecydować w jakiej klasie sortować na sklep i które produkty mają dla niego największą wartość. Jako bezpośredni importer odzieży używanej otrzymujemy towar zapakowany zazwyczaj w czarne worki lub małe big bagi, które w naszym magazynie pakowane są do zbiorczych bagów o wadze 150-180 kg i tak też je sprzedajemy.

Hurtownia odzieży używanej RaMaj