Hurtownia używanej odzieży marek premium

Na przestrzeni ostatnich dziesięciu a bardziej pięciu lat możemy dostrzec bardzo dynamiczne zmiany na rynku odzieży używanej. Hurtownia ubrań second hand na stałe wpisała się w podkarpacki, Małopolski i Lubelski rynek odzieży używanej. Często otrzymujemy od nowych klientów zapytanie czy jesteśmy hurtownią marek premium. Nasz asortyment dostępny w firmie Ramaj jest ciągle rozwijany i dostosowywany do potrzeb zmieniającego się i dynamicznego rynku.


Z tego powodu w naszej ofercie coraz większy udział ma outlet odzieży markowej i odzieży premium. Utrzymująca się duża inflacja powoduje, że wielu odbiorców, którzy zaopatrzenie swoich sklepów opierali na niesortowanej odzieży coraz częściej sięga również po marki premium, gdyż w szmateksach coraz większa grupa klientów jest gotowa zapłacić więcej ale za markową odzież. Można powiedzieć, że jesteśmy hurtownią marek premium, gdyż na swoim stanie stale posiadamy w bardzo atrakcyjnych cenach outlety takie jak Boohoo, Georg, Zalando, PLT, Mix marek, outlet New look czy NEXT.

hurtownia używanej odzieży marek premium

Hurtowania ubrań second hand

Outlety te mogą występować w postaci towaru całosezonowego jak i w postaci sortowanej na wiosna-lato lub jesień-zima. Dzisiaj od dobrej hurtowni nie oczekuje się, żeby dostarczała towar tylko zbiórkowy, ale żeby była też hurtownią odzieży używanej markowej. Zaopatrzenie hurtowni w jakościowe towary używane takie jak w przypadku odzieży sportowej Adidas, Nike, Puma, Fila, Deuter, Coleman, Buff i inne nie jest łatwe, szczególnie jeśli chcemy posiadać pełną rozmiarówkę, ale wysiłek, który w to wkładamy zawsze owocuje zadowoleniem naszych Klientów.

Odzież premium taka jak na przykład Tommy Hilfiger, Polo, Ralph Lauren, Pepe Jeans, Fynch Hatton, Diesel, Hugo Boss jest powszechna w towarach pochodzących ze zwrotów platform internetowych typu Zalando, Amazon, Everlast, Only, Vero Moda, Patrizia Pepe i innych. Klienci nasi bardzo chętnie dobierają tego typu towary jako uzupełnienie swojego asortymentu.
Outlet modnej odzieży występuje w różnych postaciach, podzielony na odzież męską, damską lub dziecięcą ale też zmiksowany na różne sposoby.

Towar ten pakowany zazwyczaj jest w niewielkie jutowe worki lub kartony o wadze od 20-30 kg. Outlet obuwia najczęściej pakowany jest w kartony o wadze 25-30 kg. Sprzedaż hurtowa marek premium w naszej firmie zwiększa się z roku na rok i jest najlepszą odpowiedzią na zmiany jakie zachodzą w sklepach naszych odbiorców.

Hurto odzieży używanej premium – RaMaj Rzeszów

Call Now Button