Hurtownia ubrań używanych

Polityką i zadaniem firmy RaMaj, hurtowni ubrań używanych jest całościowe zaopatrywanie sklepów z odzieżą używaną. Skupiamy się głównie na zaopatrywaniu sklepów w Polsce południowo-wschodniej. Coraz częściej obsługa obejmuje również sklepu na terenie całej Polski i poza jej granicami ( Słowacja, Czechy, Ukraina). Zaopatrujemy sklepy i odbiorców handlujących używką nie tylko w sklepach. Rozwijająca się sprzedaż ciuchów używanych, outletów i gadżetów w internecie powoduje, że poszerza się u nas i ta gama odbiorców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów dużą część sprzedaży obsługujemy naszym transportem realizując zamówienia telefoniczne bądź mejlowe. Nasz samochód wyjeżdża codziennie w różnych kierunkach naszego regionu, Kraśnik, Tarnobrzeg, Lublin, Nowy Sącz. To tylko niektóre rejony, gdzie stale współpracujemy i obsługujemy szmateksy. Nasza hurtownia ubrańużywanych stara się łączyć zamówienia Klientów tak aby minimalizować koszty transportu, co przy dzisiejszych cenach paliw jest bardzo istotne.

Hurtowa sprzedaż odzieży używanej

Klienci korzystają z naszego dowozu ale również często sami przyjeżdżają po odbiór. Na każdym etapie sprzedaży w naszej hurtowni czy to przy sprzedaży odzieży używanej, sortów, outletu czy też brika dokładamy wszelkich starań, żeby zoptymalizować działania związane z transportem. W drodze powrotnej skupujemy i odbieramy od naszych Klientów odzież posklepową, czyli tak zwany posklep czy zwroty.

hurtownia ubrań używanych

Odzież gotowa na wieszak

Bezpośrednia wizyta w naszej hurtowni to możliwość osobistego pooglądania wszystkich dostępnych w danym momencie towarów. Wybór i asortyment towaru staramy się utrzymywać duży aby każdy Klient kompleksowo mógł w jednym miejscu zaopatrzyć swój sklep.

Posiadamy towary od typu door to door, przez sorty po briko i różne typy outletów oraz oczywiście biżuteria używana w postaci niesortu. Przeglądnięcie całości kupowanego towaru w naszej hurtowni nie jest możliwe. Można zawsze przeglądnąć wybraną partię towaru i ocenić ją pod względem spełnienia wymagań poszczególnych Klientów. Dbamy o to żeby na stanie mieć cały czas bogaty asortyment różnych wyrobów i nowości. Hurtownia ubrań używanych RaMaj, przy dostawach korzysta tylko ze swoich pracowników, co jest gwarancją rzetelności każdej dostawy.

Kierowca nasz dodatkowo uczestniczy w rozładunku towaru i wniesieniu go do sklepu. Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy na temat towarów w naszej hurtowni oraz bieżącego stanu magazynowego dodatkowo uczestniczy i doradza w zamówieniu optymalnego towaru przez naszych klientów.

Pomimo, że nasza hurtownia odzieży używanej nie ma oddziału w takich miastach jak Lublin, Przemyśl, Kraków czy inne miasto to klienci z tych rejonów również bardzo sprawnie mają realizowane zamówienia. W nagłych przypadkach czy w przypadku zamówień mniejszych ilości towaru zawsze możemy dodatkowo zrobić wysyłkę wykorzystując firmę kurierską. Klienci którzy współpracują z nami już od dłuższego czasu zamawiają i rezerwują towary najczęściej telefonicznie gdyż znają nasze wysokie standardy obsługi.

Odzież marek PREMIUM

W zależności od wielkości sklepu zmienia się specyfika zamawianych towarów.

– Szmateksy o większej powierzchni bazują na towarach typu door to door i o jakościowych niesortach premium o podwyższonej jakości, bez odpadu typu NewBridge, sorty i outlety dobierają wtedy rzadziej, w zależności od aktualnych potrzeb na sklepie.

– Mniejsi Klienci kupują mniej niesortów ale za to w większym stopniu zasilają się sortami jak sort C4U, towarami o jakości cream jak sort Liverpool lub outletami typu Boohoo czy Georg, sortami obuwia czy też odzieży sportowej. Brick a brack czyli tak zwane gadżety to kolejny asortyment, który stanowi bardzo dużą część sprzedawanych przez nas towarów. Jak zauważamy coraz większa ilość naszych klientów decyduje się uzupełnić asortyment swoich sklepów z outletem bądź odzieżą używaną właśnie o pozycję brika.

Briko stanowi towar, który potrafi zwiększyć znacznie obroty sklepu w ciągu całego roku. Szczególnie widoczne jest to w okresach przedświątecznych, przerwie noworocznej, w okresie wakacyjnym, przy okazji popularnych urodzin czy dni dziecka.

Hurtownia ubrań używanych – RaMaj Rzeszów

Call Now Button