Hurtownia odzieży używanej Zamość

hurtownia odzieży używanej zamość

Hurtownia odzieży używanej Zamość

hurtownia odzieży używanej zamośćSprzedaż odzieży używanej z Anglii, Niemiec, Norwegii, Szwajcarii, Walii, Irlandii, Szwajcarii, Danii, Holandii.

Hurtownia odzieży używanej Ramaj mająca swoją siedzibę w Rzeszowie jest bezpośrednim importerem odzieży używanej z Anglii, Irlandii. Oprócz tych głównych kierunków zaopatrujemy się w towary z Holandii oraz Norwegii.

Sprzedaż odzieży z UK do Zamościa

Oferta nasza skierowana jest głównie do małych oraz średnich odbiorców a także osób handlujących używką w internecie. Aby spełnić wysokie wymagania naszych Klientów nasza magazynowa oferta jest bardzo szeroką bo oprócz głównych towarów takich jak door to door czy briko / tak zwane gadżety/szpeje czy bibeloty posiadamy w ofercie sorty odzieży, butów, torebek, kosmetyki, bieliznę oraz pościel czy zwroty konsumenckie choćby z Castoramy. Przykładowe outlety to przede wszystkim BOOHOO, PrettyLittleThing, a biżuteria uzupełnia nasz asortyment. Nasi Klienci zazwyczaj odbierają towar osobiście ale jest spora grupa odbiorców, która już na stałe korzysta z dostaw naszym transportem.

Tania odzież z Anglii

Samochód ten regularnie jeździ w kierunku Jarosławia oraz Przemyśla, gdyż Przemyśl, Przeworsk, Zamość to rejony gdzie mamy grupę naszych stałych Odbiorców. Oprócz zamawianych towarów kierowca często na aucie zabiera próbki towarów do osobistej oceny przez Klientów, co w przypadku osób, które nie mają możliwości aby bezpośrednio nas odwiedzić jest bardzo mile postrzeganą usługą. Nasz główny magazyn jest położony w niewielkiej odległości od autostrady, co ułatwia dojazd naszych Klientów z różnych kierunków Kraju. Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszamy do KONTAKTU.

Hurtownia odzieży używanej RaMaj

Call Now Button