Hurtownia odzieży używanej markowej

Hurtownia odzieży używanej markowej

Na przestrzeni ostatnich dziesięciu a bardziej pięciu lat możemy dostrzec bardzo dynamiczne zmiany na rynku odzieży używanej. Jak budował się rynek sklepów z odzieżą używaną w hurtowniach dominowały towary niesortowane, zbiórki kontenerowe i towary skupywane tak zwane cash for cloths.

Właściciele sklepów z odzieżą używaną wystawiali towar praktycznie w całości zarówno ten lepszy jak i średni a często też poniszczony. Wszystkie te towary znajdowały swoich nabywców i trwało to przez długie lata. Od pewnego czasu zauważamy jednak pewne nasycenie rynku i zmiany oczekiwań klientów w sklepach z odzieżą używaną oraz właścicieli sklepów. Sygnały przekazywane od naszych odbiorców wskazują nam kierunek podążania za tym co ważne i istotne.

Dzisiaj od dobrej hurtowni odzieży używanej nie oczekuje się, żeby dostarczała towar tylko zbiórkowy, ale żeby była też hurtownią odzieży używanej markowej z markami Premium renomowanych firm rozpoznawalnych na rynku a w szczególności odzieży dobrej jakości.

Markowa odzież używana

Zaopatrzenie hurtowni z odzieżą z Anglii, Norwegii, Szwajcarii, Irlandii w markowe towary używane – odzież takie jak w przypadku odzieży sportowej Adidas, Nike, Puma, Fila, Deuter, Coleman, Buff i inne nie jest łatwe ale wysiłek, który w to wkładamy zawsze owocuje zadowoleniem naszych Klientów.

Odzież markowa taka jak na przykład:

Tommy Hilfiger, Polo Ralph Lauren, Pepe Jeans, Fynch Hatton, Diesel, Hugo Boss jest powszechna w towarach pochodzących ze zwrotów platform internetowych typu Zalando, Amazon, Everlast, Only, Vero Moda, Patrizia Pepe, i innych.

Klienci nasi bardzo chętnie dobierają tego typu towary jako uzupełnienie swojego podstawowego asortymentu dla urozmaicenia oferty na półkach i wieszakach w swoich sklepach.

Hurtowa sprzedaż markowej odzieży używanej rozwija się w naszej firmie RaMaj coraz bardziej dynamicznie. Każdy klient bez względu czy ma duży czy też mały sklep dostrzega potrzebę zaopatrywania się w markowe towary z różnych regionów Anglii, Norwegii, Irlandii, Szwajcarii, Danii, Niemiec gdyż tylko to pozwala na dostosowywanie się do potrzeb zmieniającego się rynku.

My ze swojej strony zapewniamy:

  • wysokiej jakości towar ze znikomym odpadem,
  • regularne dostawy markowej odzieży o czym informujemy w aktualnościach i poprzez sms,
  • odzież dobieraną do sezonu,
  • ciuchy z uwzględnieniem kobiet, mężczyzn, dzieci i seniorów.

RaMaj – Hurtownia odzieży używanej markowej

 

 

Call Now Button