Hurtownia odzieży używanej Chełm

hurtownia odzieży używanej chełm

Hurtownia odzieży używanej Chełm

Nasza hurtownia odzieży używanej prowadzi zapewnia regularne dostawy z Anglii, Irlandii, Niemiec, Szwajcarii oraz Norwegii. W ramach naszego asortymentu znajdziecie m.in:

– wysokiej jakości odzież niesortowaną,
– odzież sortowaną w jakości CREAM,
– outlet odzieży znanych marek,
buty ze zwrotów ZALANDO,
– bric a brac,
– używana i nowa biżuteria,
– obrazy i płyty winylowe,
– używane i nowe zabawki dla dzieci,
– ozdoby świąteczne,
– skup odzieży posklepowej,
– zwroty posklepu i odzieży używanej
– sezonowa odzież w jakości CREAM
odzież z Norwegii.

Nasza hurtownia odzieży używanej prowadzi sprzedaż towaru na miejscu oraz realizuje wysyłkę odzieży i bric a brac na podstawie zamówień telefonicznych i składanych mailowo. Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o dostawach skontaktuj się z nami lub zapisz się do newslettera.

Odzież używana z Anglii i Norwegii
Nasz towar jest sprawdzony o czym przekonało się wielu naszych klientów. Dzięki temu dokonują oni zakupów na bieżąco bez konieczności przyjeżdżania bezpośrednio do naszego magazynu w Rzeszowie. Jeżeli nie kupowałeś wcześniej naszego towaru umów się na zakup testowy – aby sprawdzić jej jakość oraz przekonać się, że odpad jest bardzo znikomy lub nie występuje.

Stale poszerzamy nasz asortyment i przygotowujemy wiele nowości aby na Waszych półkach towar był interesujący dla klientów oraz dopasowany potrzebami i sezonem/ porą roku. Prowadzimy sprzedaż odzieży używanej dla klientów w całym kraju.

Najlepsza hurtownia odzieży używanej

Call Now Button