Dostawa George Home – Drobne AGD do kuchni i łazienki

Dostawa George Home

Decydując się na zakupy w hurtowni odzieży używanej RaMaj, możesz być pewny, że u nas nie ma nudy! Kolejny nowy asortyment znajduje się w naszej hurtowni i magazynie w Rzeszowie. Jest już rozładowany i gotowy do sprzedaży. To coś dla miłośników nowej domówki. Całkiem nowe rzeczy do urozmaicenia każdego wnętrza. Coś do kuchni, do łazienki, do pokoju oraz na wynos. HOME GEORGE i nie tylko. Głównie rzeczy nowe. Bardzo szeroki asortyment !!!

W tej domówce można trafić na: deski do krojenia, garnki i całe zestawy, komplety obiadowe, butelki, bidony, dzbanki, pojemniki do żywności, słoje do przechowywania sypkiej żywności, koszyczki, małe wentylatory, blendery, sztućce, suszarki na bieliznę, słuchawki, akcesoria do łazienki, ramki, obrazki i wiele innych ciekawych i przydatnych przedmiotów.

Drobne AGD do kuchni i łazienki

Brico to pakowane jest w duży karton o wadze ok 250 kg. Towar już cieszy się dużym powodzeniem u pierwszych klientów. Zainteresowane osoby zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat dostawy, zapraszamy do KONTAKTU.

Hurtownia odzieży używanej RaMaj Rzeszów