Europejski sort odzieży dla dzieci

Europejski sort odzieży dla dzieci

Wiemy, że na wtórym rynku odzieży z drugiej ręki trudno o dobry sort dziecięcy. Prezentujemy poniżej nowe dziecięce sorty w wersji wielosezonowej. Rozpiętość rozmiarów od maluszka do starszaczka.

Dominujące marki odzieży dziecięcej to m.in.: H&M, Cool club, Cubus, Name it, Kipsta, Little kids, Disney, Lego… nie ma w tym sorcie przewagi jednego asortymentu, tu jest dosłownie wszystko czego potrzeba, żeby niejednego maluszka wystroić modnie, ciepło a przede wszystkim wygodnie.

Klienci znajdą w tym towarze min:

– sukienki, spódniczki, bluzy dresowe, spodnie, odzież sportowa, zimowe dodatki, kurteczki i bezrękawniki, szlafroczki, polarki i cała resztę garderoby dla najmłodszych.

Odzież dla dzieci na wagę


Woreczki o wadze do 20 kg są dobrą alternatywą, żeby do swojego sklepu dokupić akurat to czego brakuje lub szybko się sprzedaje.

Przypominamy oraz informujemy, że nasze towary sprzedajemy bezpośrednio zarówno w hurtowni odzieży odzieży używanej RaMaj w Rzeszowie, jak również rozwozimy je także do Klienta oraz wysyłamy kurierem jeżeli zachodzi taka potrzeba.

W razie pytań zapraszamy do KONTAKTU i do zobaczenia na zakupach w Rzeszowie.