W działalności Hurtowni Odzieżowej Ramaj kładziemy nacisk na jakość i stabilność towarów przeznaczonych dla naszych Klientów. Rynek odzieży używanej stale się zmienia, zmienia się udział w rynku małych sklepów, dyskontów odzieżowych czy sklepów z brikiem.

Dyskont odzieżowy

Rynek odzieżowy jest nasycony odzieżą o słabej jakości dlatego dyskont odzieżowy czy też małe sklepy nie będą cieszyły się powodzeniem jeśli nie będą miały w swojej ofercie towaru o wysokiej jakości. Stawiamy na towary posortowane, które są pozbawione odpadu, rzeczy niemodnych i zniszczonych.

Część naszych Klientów głównie właścicieli sklepów o dużej powierzchni, bądź dyskontów odzieżowych kupuje w naszej hurtowni odzieży używanej w Rzeszowie. Oryginał w postaci zbiórek door to door lub zbiórek kontenerowych które zawierają są tańsze niemniej mogą podlegać okresowym wahaniom jakości.

Dobry dyskont z odzieżą

dyskont odzieżowy

Odzież używana w jakości Cream

W odróżnieniu od dyskontów odzieżowych średnie, małe sklepy z odzieżą używaną wybierają towary nieco droższe natomiast o wyższej i stabilnej jakości. Towary te mogą występować jako mix odzieżowy ale też mogą być sortowane na odzież damską, męska i dziecięcą. Każdy Klient może dobrać towar spełniający oczekiwania Klientów sklepu.

Newbridge, Liverpool, extra-mix to tylko przykłady towarów o wysokiej i bardzo wysokiej jakości. Spełniają one oczekiwania sklepów nastawionych na bardzo wymagającego klienta.

Odzież dla dobrych dyskontów odzieżowych

Call Now Button