Drobiazgi do domu z Anglii

Drobiazgi do domu z Anglii

Angielskie brico już w hurtowni a kolejne już w drodze.

Kartony pełne niespodzianek- dosłownie 🤩. Pudła mniejsze i większe kryją w sobie nie tylko małe drobne przedmioty, ale jak widać także większe gabarytowo. Mega różnorodność towaru.

Małe AGD do domu

Otwieram karton a tam ozdoby bożonarodzeniowe 💥 oczywiście nie wypełniają kartonu w 100%. Spokojnie, to co znalazłam w kilku kartonach obrazują fotki i potwierdzają duża rozpiętość rzeczy. AGD mniejsze i większe tj opiekacz, czajnik, lokówki, prostownice czy suszarki.

Coś dla najmłodszych tj. zabawki te najbardziej lubiane przez dzieci czyli licencjonowane jak i mnóstwo innych drobnych równie kolorowych i niosących radość z ich posiadania.

Poza tym:

portfele, pamiętniki, notesiki, piórniki, wazony, wazoniki, flakoniki, dzbanuszki, lampiony, świeczniki, ozdobne pudełka, zaparzacze, ramki, obrazki, koszyczki wiklinowe, wózki, hulajnogi, bujaczki, jeździki i jak widać na jednym ze zdjęć cudowne duże maskotki do przytulania.

To co tu wrzuciłam, uwierzcie, że to tylko namiastka tego co kryją we wnętrzu te wszystkie kartony. Naprawdę nie sposób wszystko wymienić. Pozwólcie, że rąbek tajemnicy zostawiamy Wam Klientom.

Brico jak widać pakowane w kartony o wadze ok 15-20 kg. Minimalny zakup to ok 100 kg.

Wkrótce kolejne informacje.
Pozdrawiamy i do zobaczenia w hurtowni RaMaj Rzeszów