Dostawca odzieży używanej

W każdym miesiącu zgłasza się do nas po kilka osób, które starają się lub już dostały dotację na otwarcie sklepu z tanią odzieżą czy też z odzieżą importowaną z Anglii albo Irlandii. Moda na używana odzież, tendencje ekologiczne powodują, że powstające nowe biznesy w tej branży radzą sobie coraz lepiej. Oczywiście kluczowe jest zaopatrzenie sklepu w odpowiedni asortyment, który będzie spełniał wymagania odbiorców, dlatego kluczowa dla tych sklepów jest współpraca z dostawcą odzieży importowanej, czy obuwia importowanego albo outletu odzieżowego. Nasza firma to hurtownia ubrań i odzieży z Anglii.

Hurtowania obuwia importowanego

Tania odzież importowana z Anglii jest od lat najbardziej ceniona i poszukiwana przez klientów szmateksów. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom dużą gamę niesortów, sortów oraz outlet w którym mogą zapełnić swoje sklepy. Pomimo, iż nie posiadamy własnych sklepów służymy doradztwem co do ich prowadzenia. Na przestrzeni lat dzięki wymianie doświadczeń ze współpracującymi z nami firmami nabyliśmy wielkie doświadczenie w tej branży. Dzielenie się nim jest w naszym interesie, gdyż sukces naszych klientów to nasz sukces. Każdy dobry dostawca ubrań używanych zwraca uwagę na jakość sprowadzanych ubrań czy są to tanie bluzki damskie czy odzież używana młodzieżowa ważna jest moda i marka.

dostawca odzieży używanej

Outlet odzież Anglia

W angielskich zbiórkach znajdziemy marki takie jak:

S.Olivier, Diesel, Levi’s, Adidas, Nike, Tommy Hilfigere, Perkins, Benetton, Pepe Jeans, Max Mara, Reebok czy Marc o’Polo.

Nasza hurtownia ubrań w stałej sprzedaży posiada szeroką gamę odzieży ale również brika, kosmetyków czy biżuterii. Dzięki czemu Klienci nasi mogą w jednym miejscu zaopatrywać swoje sklepy w całą gamę potrzebnych do handlu towarów.

Dostawca ubrań używanych – Hurtownia RaMaj Rzeszów

Call Now Button