Dostawa obrazów z Holandii

W naszej hurtowni kolejna dostawa brika, zabawek oraz obrazów, tym razem z Holandii. Obrazy spakowane są w niewielkie paczki zabezpieczone tekturą. Znajdziemy tam rożne ramki, obrazy i obrazki, zarówno malowane jak i reprodukcje czy lustra. Pudełka z brikiem wypełnione są dokładnie zapakowanymi i zabezpieczonymi różnościami.

Dostawa obrazów z Holandii

Znajdzie się tutaj komplety naczyń, porcelany, drobne AGD jak tostery, opiekacze, czajniki elektryczne, drobna bizuteria, figurki i ozdoby, termosy, dodatki kuchenne, doniczki, wazoniki, tacki, kubki termiczne i wiele innych. Ponieważ każda dostawa jest inna trudno określić dokładnie co się tam znajdzie. Każde pudełko jest ciekawą niespodzianką.

Ważne, żeby briko było różnorodne, dobrze zapakowane co zapewnia, że przywieziony towar nie zostanie uszkodzony podczas transportu i przeładunku. Towar zapakowany jest w pudełka a te są ułożone na paletach o wadze od 300-400kg każda. Sprzedaż odbywa się głównie na palety, lecz istnieje możliwość zakupu mniejszej ilości brika.

Hurtownia odzieży używanej RaMaj