Cennik odzieży używanej z importu

Jak się posługiwać cennikiem?

Z wiadomych względów najczęściej zadawanym przez naszych Klientów pytaniem jest pytanie o cenę odzieży używanej z Anglii lub z innych krajów. Co składa się na końcową cenę produktu.

Odzież niesortowana cennik

W przypadku odzieży używanej niesortowanej bazą w naszym przypadku jest zbiórka kontenerowa angielska lub irlandzka i jest to jeden z tańszych towarów. Kolejny pułap cenowy dotyczy odzieży pochodzącej również ze zbiórek kontenerowych, tzw kontener oczyszczony. Jest on już na początkowym etapie oczyszczona ze śmieci, czyli odzieży ewidentnie zniszczonej, podartej czy mokrej. Taka zbiórka zawiera w sobie całosezonową odzież zarówno typu cream jak i odzież w kategorii pierwszej i drugiej, towar jakości afrykańskiej ale nie zawiera odpadu lub odpad jest minimalny. Cena kontenera oczyszczonego jest oczywiście nieco wyższa lecz gwarantuje stabilność zakupionego towaru.

cennik odzieży używanej z importu

Zbiórki d2d cena

Kolejne towary to zbiórki D2D czyli door to door. Przed pandemią rzetelnie robione zbiórki odzieży używanej, zbiórki fundacyjne należały do najbardziej poszukiwanych produktów. Zawierały w sobie cały asortyment : odzież second hand, końcówki kolekcji, outlet, biżuterię, torebki buty a nawet kosmetyki i różne dodatki. Cena dobrego doora z dobrych dzielnic Anglii, Szkocji czy Irlandii była wysoka ale towar był wart swojej ceny. Pandemia zmieniła przyzwyczajenia ludzi i wszystko to co było w zbiórkach odzieży z drugiej ręki typu door to door zaczęło pojawiać się w kontenerach. Jakość zbiórek door to door zbliżyła się do jakości zbiórek kontenerowych a w wielu przypadkach okazywała się słabsza.

Sort odzieży z importu cennik

Następny pułap cen to odzież sortowana. Klasyfikacja sortów, rozpiętość cen jest tutaj już dużo większa i zależy od poziomu w jakim dany sort jest wykonywany. W naszej hurtowni uznaniem cieszy się tzw Liverpool, jest to sort wykonywany z kontenera, outletu, końcówek kolekcji oraz odzieży dorowej. Wysoki poziom sortowania sprawia,  że w towarze tym znajdziemy dużą ilość creamu czy metka. Są tam również dodatki galanteryjne typu torebka i buty, odzież sportową wysokiej jakości, towar jest sezonowany. Czyli w zależności od pory roku zawiera więcej lata lub odzieży jesienno- zimowej. Towar jest modny i na czasie.

Reasumując każdy z wymienionych towarów ma swoje zalety. Robiąc zakupy i patrząc na cenę należy zwrócić dużą uwagę na to co dany towar w sobie zawiera i dopasować zakupy do własnych potrzeb. Sortowane towary niewątpliwie są wyższej jakości. Natomiast decydując się na zakup kontenera czy towaru typu door to door należy liczyć się, że jakość zawartej tam odzieży używanej może być zmienna. Jest to zależne od partii co nie znaczy, że zakup nie będzie opłacalny. Wręcz przeciwnie, przy dołożeniu staranności i własnej pracy może być bardzo dobrym rozwiązaniem nie tylko dla dużych odbiorców. Hurtownia odzieży używanej cennik.

Hurtownia odzieży używanej na Podkarpaciu

Call Now Button