CashForClothes – Nowa dostawa towaru w RaMaj

Cashforclothes

Jeśli to czytasz to właśnie jesteśmy po kolejnej dostawie nowego towaru do naszej hurtowni odzieży używanej w Rzeszowie🥳 !!!

Gadżety, bibeloty, szkło, porcelana, art do domu, biżuteria a także odzież, obuwie, galanteria

– jednym słowem mix – to w bardzo lubianym i rozchwytywanym asortymencie ze skupu tj cashforclothes Newbridge!


Towary oczywiście już opuszczają naszą hurtownię i sprzedają się w sklepach u Naszych Zadowolonych Klientów.

W brico – co znajdziemy?

Dosłownie wszystko!!! Od artykułów szkolnych przez domowe, dekoracyjne do kolekcjonerskich.

Biżuteria💍💎📿???

To jest zawsze największa zagadka. Trudno się zdecydować, które opakowanie wybrać 😍. Już od samego patrzenia robi się miło. Kamyczki, perełki, srebro, korale, pierścionki, kolczyki, zegarki, naszyjniki … tu naprawdę nie jest łatwo wszystko wymienić 🤩

Mix odzieżowy 👗👖👕🧥👟👠🧣

– raz, że wielosezon, dwa – odzież i dodatki dla każdego, metka, cream, buty, torebki, sport, bielizna, wypełniacz do koszy…bluzy, sukienki, kurtki, spódniczki, spodnie, dresy, buty, szaliki, bielizna … Wymienię chociaż kilka marek jakie się znajdzie – to oczywiście tylko namiastka: Umbro, Adidas, Regatta, Trespass, Missguided, Zara, Primark, Top shop, Peruna… .

Cash 4 Clothes Newbridge

Jako przypominajka – sprzedajemy stacjonarnie, wysyłkowo, z własnym dowozem, ale także jeśli w danej chwili nie możesz przyjechać to zadzwoń i zarezerwuj sobie towar a My go dla Ciebie odłożymy. Jeżeli jesteś zainteresowany nowym towarem i zakupami zapraszamy do KONTAKTU.

Do zobaczenia na zakupach!