25.02.2020 Odzież Używana i Bric z Wolverhampton, Leukemii

25.02.2020 – Nowa dostawa towaru w hurtowni odzieży używanej RaMaj prosto z Anglii już jest w naszym magazynie i rozpoczynamy jego sprzedaż.

Tak jak obiecaliśmy to wcześniej dostawy zaczynamy realizować z jeszcze większą regularnością i staje się to naszą specjalnością! Jeżeli potrzebujecie nowego towaru na waszych półkach jest ku temu bardzo dobra okazja! Będziecie mieli w czym wybierać ponieważ tym razem pojawia się u nas towar z Liverpool, Wolverhampton, Leukemii:

bric a brac anglia

1. Brico NieSort z Wolverhampton

Dostawa mieszanego Brica prosto z Wolverhampton została nam przekazana na palecie – waga około 350kg. Towar spakowany jest w kartonach dlatego możecie kupować go zarówno na kartony jak i w całości na palecie. Sami będziecie mogli zadecydować jaki towar potrzebujecie oraz w jakiej ilości.

2. Brico Brac NieSort z Leukemii

Dostawa mieszanego Bric a Brac z zabawką sprzedawany
tylko i wyłącznie na palety.

 

odzież używana anglia3. Odzież używana z Leukemii

Długo oczekiwana przez nas zbiórka odzieży używanej D2D z Leukemii. Zebrana odzież jest wysokiej jakości i zawiera ciuchy samych znanych i rozpoznawalnych marek cenionych przez wielu klientów zarówno w Anglii jak i w Polsce. Z całą pewnością uzyskacie w tym asortymencie gwarancję małego wręcz znikomego odpadu i wyjątkowych ciuchów – bluzek, sukienek, spodni z krótkim jak i długim rękawem. Dostawa odzieży używanej z Leokemii obejmuje zarówno odzież damską z dodatkiem torebek damskich i butów jak i odzież męską oraz dziecięcą na okres wiosna/ lato.

 

4. Wysokiej jakości odzież używana oraz z metką z Liverpool

Wyjątkowa odzież używana z Liverpool. Odzież sezonowa na okres wiosna / lato sprzedawana jako MIX odzieży dla kobiet, mężczyzn i dzieci wysokiej jakości i bez odpadu. Odzież sprzedawana jest w workach BIG BAG o wadze od 160 – 180kg. Są to ciuchy sprzedawane o bardzo wysokiej jakości oraz jako metka. Dlatego uzyskacie tu gwarancję idealnych ciuchów oraz zadowolenie swoich klientów. Mix odzieży z Liverpool zawiera również buty i torebki damskie.

Bric z Wolverhampton


Hurtownia Odzieży Używanej RaMaj