Renomowana Biżuteria w stylu Vintage

Biżuteria w zestawie z Anglii

Świecidełka, cudne kosztowności, błyskotki – okazałe w swojej oryginalności w sprzedaży tylko w hurtowni RaMaj. Kolejna dostawa pełna blasku niepowtarzalnych i jednych kosztowności co do wzorów, rodzaju i kolorystyki.

Bronsoletki Swarowski, Pandora, Seconda

Naszyjniki, wisiorki, zestawy biżuterii, kolczyki, pierścionki, broszki, bransoletki, szlachetne kamienie, precjozja w stylu Vintage. Swarovski, Seconda, Pandora, H. Samuel, Eqilibrium to tylko niektóre marki jakie Klienci znajdą wewnątrz skrzyni ze skarbami.

Już tak mamy, że kupujemy dużo towarów oczami i w tym konkretnym przypadku nie sposób oprzeć się tym wyjątkowym ozdobom, które są nieodłącznym elementem codziennej stylizacji jak i wystrzałowej imprezy czy spotkania w interesach. Dostępna jest w sprzedaży oryginalna niesortowana biżuteria z Anglii I Holandii.

Biżuteria jest pakowana jest w pojemniki i kartony o wadze ok 25 kg.

Przypominamy, że sprzedajemy również z wysyłką kurierską, co jest bardzo wygodne dla Wielu Klientów. Przed zapakowaniem szczegółowo fotografujemy kilka skrzynek, wysyłamy zdjęcia i to Klient decyduje, która paczkę wybiera. Zapraszamy.