Bielizna z Boux Avenue

Kolejna nowość w naszej hurtowni odzieży używanej w Rzeszowie.

Jest nią długo oczekiwana bielizna z Boux Avenue. Towar importowany jest bezpośrednio od naszego dostawcy z Anglii. Towar jest nowy i pochodzi z końcówek kolekcji. Znajdziemy w niej biustonosze, pidżamki, majtki, komplety bielizny. Wszystko nowe, w pełnej rozmiarówce, znajdziemy tam i mniejsze rozmiary jak i bardzo poszukiwane nieco większe. Modne kolory, fasony i bez uszkodzeń.

Bielizna jest poszukiwanym towarem, który bardzo dobrze uzupełnia asortyment w sklepach z odzieżą używaną ale również kupowana jest w naszej hurtowni Ramaj przez osoby handlujące odzieżą w internecie, bądź posiadające sklepy internetowe za pośrednictwem których klienci kupują towar online. Dla mniejszych odbiorców dostawy często realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich a w przypadku większych zamówień możemy dowieźć również własnym transportem.

Poszczególne rzeczy są zapakowane w woreczki foliowe lub luzem a to w pudełkach o wadze 3-5 kg.

Towar ma oryginalne metki z cenami w funtach. Pidżamki są bardzo dobre jakościowo z mięciutkiej bawełny i flanelki w modnych kolorach, bielizna kolorowa, różne fasony, wzory i modele. Atrakcyjna Jak zawsze można wybrany worek przeglądnąć na miejscu w naszej firmie aby mieć pełny obraz kupowanego produktu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na zakupy.

Bielizna z Boux Avenue

Hurtownia odzieży używanej Ramaj