Nowość – Bielizna marki Pierre Robert

Nowość w ofercie hurtowni Odzieży Używanej RaMaj

W hurtowni odzieży używanej RaMaj w Rzeszowie dostępna jest nowa dostawa wyrobów z metką oraz odzież i bielizny popularnej skandynawskiej marki PIERRE ROBERT. Jest to nowość w naszej ofercie. Dotychczas z powodzeniem wprowadziliśmy do sprzedaży niesort pochodzący z Norwegii, który zyskał grono klientów regularnie kupujących ten towar ze względu na oryginalne outdoorowe marki, rzadziej występujące w innych towarach typu door to door.

Dzisiaj asortyment skandynawski w naszej ofercie wzbogaciliśmy o markę PIERRE ROBERT. W asortymencie tym znajduje się m.in. odzież i bielizna zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci od rozmiaru S. Firma ta produkuje nie tylko bieliznę z wełny merino, ale również bieliznę z ekologicznej bawełny.

Bielizna Pierre Robert

Wyroby wybierane są ze względu na bardzo dobre materiały, których wysoka jakość jest ceniona przez nabywców ceniących sobie aktywny tryb życia. Koszulki, legginsy, skarpetki, bokserki, rajstopy cienkie i grube, kalesony męskie, koszulki sportowe – to tylko niektóre z asortymentów, które można kupić w hurtowni RaMaj.

Towar w pełnej rozmiarówce, posiadający oryginalne metki, zapakowany jest w pudełeczka lub woreczki a cały ten asortyment w małe kartony o wadze ok 8 kg. Najlepszym okresem na handel tymi wyrobami jest końcówka lata, cała jesień oraz zima. Nie oznacza to, że nie znajdziemy tam dużej ilości pozycji kupowanych przez klientów w ciągu całego roku jak cienkie rajstopy, legginsy, koszulki sportowe czy cienkie skarpetki.

Wszystkich zainteresowanych zakupami zapraszamy do naszej hurtowni RaMaj w Rzeszowie oraz do kontaktu.

Hurtownia RaMaj Rzeszów

Markowa odzież skandynawska