Bibeloty z UK na Palety i Kartony

Bibeloty z UK

Twój sklep odwiedza mało klientów? Daj szansę mu się rozwinąć i go ożywić. Wprowadź do swojego asortymentu wszystko inne to co nie jest częścią garderoby. Mamy na myśli asortyment briko czyli różnego rodzaju dodatki domowe, gadżety, elementy dekoracyjne i wiele innych ciekawych i niepowtarzalnych bibelotów. Briko przyjeżdża do nas głównie z Anglii oraz z Holandii. Angielskie szpargały to bardzo szeroki wachlarz asortymentu.

Znajdziemy w nich min:

– porcelanę, ramki, obrazy małe i duże, lusterka i lustra, artykuły szkolne, kosmetyczne i kuchenne, elementy dekoracyjne, ozdobne podkładki na stół, świeczki, świeczniki oraz zabawki zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.

Mały Brik i Duży Gabaryt

1. Briko drobny pakowany w małe kartony o wadze ok 7- 15 kg. Minimalny zakup to ok 100 kg a głównie to cała paleta, która waży ok 350 kg.

2. Briko tzw duży gabaryt pakowany jest w duży karton o wadze od 100 do 150 kg a cała paleta to ok 300 kg. W dużym gabarycie znajdziemy: wózki dziecięce i dla lalek, rowerki, hulajnogi, bujaki, foteliki i podkładki samochodowe, pchacze, siedziska, małe szafki, półki, regały oraz obrazy i lustra. Są tam rzeczy zarówno nowe jak i z drugiej ręki. Często jest tak, że te z odzysku są bardziej oryginalne i jedyne w swoim rodzaju.

Przyjdź do nas, a na miejscu pokażemy Ci jak wygląda każdy asortyment dostępny w naszej Hurtowni Odzieży Używanej RaMaj w Rzeszowie. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Wszystkich zainteresowanych towarem serdecznie zapraszamy na zakupy!

Dobra Hurtownia Odzieży Używanej Rzeszów