Angielska domówka typu brick-a-brack

Angielska domówka brick-a-brack

Asortyment cieszący się największym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Każdy karton to jedna wielka niespodzianka. Kartony kryją wszystko to co nie jest odzieżą. Znaleźć w nich można:

– świeczki, świeczniki i lampiony, filiżanki, kieliszki, kubeczki, talerzyki małe i duże, sosjerki, salaterki, wagi kuchenne a także obrazy.

W sprzedaży obecnie brico z różnych miastach Anglii, stąd też asortyment różnorodny. W jednych paletach mniej w innych więcej dodatku w postaci zabawek. Specyfika sklepów naszych klientów podpowiada nam, że nie możemy bazować tylko na brico szklanym lub tylko zabawkowym.

Brick na kartony lub palety

Długoletnie doświadczenie w sprzedaży angielskich bibelotów daje nam niekończące się możliwości w pozyskiwaniu coraz to innych zbiórek w różnych miejscach Anglii, Irlandii czy Holandii. Towar pakowany w mniejsze kartony o różnej wadze od 8 do 20 kg a te z kolei na zbiorczą paletę.

W zależności od zbiorki towar sprzedajemy różnie; na kartony lub całe palety. Towar dostępny w ciągłej sprzedaży. Wszystkich zainteresowanych uzupełnieniem towaru na półkach w sklepie zapraszamy na zakupy.

Hurtownia odzieży używanej RaMaj Rzeszów