22.12.2022r – Świąteczna dostawa towaru w RaMaj

Czas Świąt i końcówka roku dla hurtowni RaMaj nie oznacza wcale, że zwalniamy tempo. Już jutro kolejna duża zmiksowana dostawa odzieży, brico, zabawki i biżuterii.

Rivier Island Angielski Outlet

Mix świątecznej zabawki z Anglii


💥Ponawiamy dostawę outletu marki River Island, gdyż nie wszyscy mieli okazję zakupu stylowej, modnej i na dodatek odzieży z metką do swojego sklepu. Odzież w pakiecie w szerokiej gamie modeli i fasonów. Różnorodność kolorów I wzorów. Asortyment całoroczny, coś na dni chłodniejsze jak i na upalne. Worki o wadze ok 25-30 kg.

💥Mix oryginalnej angielskiej biżuterii. To nie tylko sztuczna biżuteria to przede wszystkim wielka niespodzianka dla miłośników błyskotek.

💥Będzie coś dla najmłodszych tj. mix angielskiej zabawki. Dużo zabawek ze znanych i lubianych bajek Disney. Trafimy na planszówki, puzzle oryginalne maskotki, samochodziki, samoloty, klocki i wiele innych ciekawych oryginalnych przedmiotów do zagospodarowania czasu najmłodszym.

💥Sortowana sezonowa odzież letnia z Liverpool. Zanim się obejrzymy a już trzeba będzie wymieniać asortyment na nieco cieńszy, dlatego już od jutra będzie można planować zakup tego asortymentu typu sukienki, bluzki, bluzeczki, spódnice, spodenki.

💥Door to door – towar cały czas cieszący się duża popularnością wśród kupujących. To oryginalne zbiorki odzieży, czasem z dodatkami galanterii, obuwia czy kosmetyków. Każda reklamówki jest inna. Jedna wypełniona mniej druga więcej. Odzież w tej zbiórce jest zawsze całoroczna i dla każdego. To często nietrafione zakupy lub prezenty, stąd można tam trafić na rzeczy z metką. Towar w bagach o wadze ok 140 kg.

💥Bric a brac. Kolejny raz w dostawie nie może zabraknąć jakże popularnego wśród Klientów bric-a-brack. Ten angielski dodatek wszystkiego innego co nie jest odzieżą cieszy się bardzo duża popularnością wśród obecnych jak i nowych Klientów. To nie tylko kubeczki, filiżanki czy talerzyki to także duża zagadka i ciekawostka co kryje się w każdym kartonie. Niejeden miłośnik staroci czy przedmiotów kolekcjonerskich znajdzie coś dla siebie czy na prezent dla znajomych i rodziny.


💥💥💥Dostawa już w czwartek 22.12.2022r.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy od godzin porannych💥💥💥

Hurtownia odzieży używanej RaMaj Rzeszów