Rynek odzieży używanej w ostatnich latach zmienia się bardzo dynamicznie. Zakup używanych ciuchów jeszcze niedawno był uznawany przez część konsumentów jako forma zaopatrywania się w odzież przez osoby o mniej zasobnych portfelach. Dzisiaj to się mocno zmieniło. Różnorodne trendy modowe, chęć bycia eko i oczywiście rosnące ceny powodują, że noszenie ciekawego ciucha kupionego z drugiej ręki jest powodem do dumy a nie wstydu.

Internetowa sprzedaż odzieży używanej

Powstaje wiele portali, grup społecznościowych dedykowanych sprzedaży odzieży z drugiej ręki za pośrednictwem internetu. Oczywiście, żeby handlować z powodzeniem w internecie modną odzieżą trzeba mieć do niej dostęp. Nie wystarczy własnych używanych rzeczy, trzeba je pozyskać z rynku i dopiero potem wystawiać i zarabiać na używanych ciuchach. Firma Ramaj oferuje odzież, która bardzo dobrze sprawdza się jako towar do dalszej odsprzedaży za pośrednictwem serwisów ogłoszeniowych i aukcyjnych typu Allegro, Gumtree czy OLX. Do tego typu zarobkowania najlepiej nadaje się odzież sortowana w miksie. Takim towarem jest sort odzieży C4U.

Zapakowana ona jest w przeźroczyste woreczki a te w niewielkie bagi o wadze do 40kg. Znajdziemy tam modną i różnorodną odzież w jakości cream, również ciuszki fabrycznie nowe, buty, kosmetyki, dodatki galanteryjne jak torebki, portfele, saszetki i inne. Znajdziemy tam marki wiodących producentów dużych odzieżowych sieci w wysokiej jakości i atrakcyjnej cenie. Zakup w naszej hurtowni Ramaj towarów second hand daje możliwość pozyskania czegoś unikatowego, markowego i niepowtarzalnego za niewielkie pieniądze.

internetowa sprzedaż odzieży używanej

Zamów odzież używaną online

Z upływem czasu przekonujemy się, że coraz częściej klientami sklepów z używką są coraz młodsze grupy wiekowe, gdyż próbują oni być na bieżąco z modą swoich idoli a jak wiemy nie dysponują zbyt dużymi środkami finansowymi. Dzisiejsze sklepy charity to nie są takie sklepy jak dawniej. Znajdziemy tam odzież bardzo wyselekcjonowaną, modną i na czasie. ogromną popularnością cieszą się nie tylko ciuszki ale wszelkie inne bibeloty które stosowane są w życiu codziennym.

Jeżeli interesuje Cię internetowa sprzedaż odzieży używanej zapraszamy do KONTAKTU!

Hurtownia RaMaj – Sprzedaż odzieży używanej przez internet

Call Now Button