Skup Posklepu

Skup Posklepu

Prowadząc sklep z odzieżą używaną nie musisz się martwić o nie sprzedany towar, który będzie zalegał na Twoich półkach a ty będziesz się martwić o jego sprzedaż. Prowadząc interesy handlowe z nami z hurtownią odzieży używanej RaMaj z Rzeszowa możesz być pewny, że zakupiony u nas a nie sprzedany towar odkupimy ponownie od Ciebie.
 
Od dłuższego czasu prowadzimy również skup posklepu. Nie ma dla nas znaczenia gdzie prowadzisz swój sklep z używaną odzieżą w Rzeszowie, Tarnowie, Tarnobrzegu, Mielcu, Lublinie, Zamościu czy Białymstoku. Umówimy się na odbiór towaru a jeśli będziesz potrzebował nowej dostawy towaru nasz kierowca dowiezie to czego potrzebujesz.
 
Poza kupnem i sprzedażą towarów handlowych w tym wypadku używanej odzieży z Anglii, Irlandii i Szwajcarii odbieramy również odzież posklepową, która pozostaje u Naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań i wychodzimy naprzeciw Klientom, żeby z tym co się nie sprzeda nie zostali na stałe.

Używana Odzież Posklepowa

Posklep tak jak odbieramy od Klienta tak go później pakujemy na samochód i wywozimy dalej. Jeśli masz pytania lub nie wiesz jak pozbyć się odzieży używanej, która u Ciebie się już nie sprzedaje a potrzebujesz gotówki za którą możesz zmienić asortyment, odświeżyć towar na półkach np zamiast zimowego na letni lub odwrotnie, lub wprowadzić markową odzież używaną koniecznie zgłoś to do nas.


Hurtownia Odzieży Używanej RaMaj z Rzeszowa
Twój Partner w Handlu