Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat naszej hurtowni odzieży używanej sprawdź o co pytają zainteresowani klienci.

Pytania zadawane przez klientów

 

Czy można przyjechać na hurtownię oglądnąć towar?

Można przyjechać do naszej hurtowni w godzinach pracy od Poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Wszystkie dostępne na magazynie towary można oglądać, można otworzyć wybrane przez siebie pudełko brika bądź worki odzieży, sprawdzić i ocenić zawartość pod kątem swoich potrzeb.

Czy mamy swój transport?

Posiadamy własny transport. Towar jest pakowany na magazynie oraz dowożony do Klientów przez naszych pracowników, którzy zatrudnieni są w naszej firmie od wielu lat.

Czy można otworzyć worki z towarem do oglądnięcia?

Można sprawdzić zawartość każdego worka outletu czy sortu, pozycja po pozycji. W przypadku niesortów Klienci również mają do wglądu udostępniony bag i mogą wyrywkowo pooglądać zawartość wybranych przez Siebie worków z odzieżą.

Czy w sortowanych towarach jest pełna rozmiarówka?

Staramy się aby nasze outlety i sorty zawierały pełną rozmiarówkę odzieży, gdyż tylko taki towar jest z powodzeniem sprzedawany w sklepach naszych Odbiorców a Klienci, którzy stale od lat u nas się zaopatrują są tego najlepszym dowodem.

Czy sorty i outlety są sezonowe?

Wszystkie nasze towary staramy się określać pod względem atrakcyjności w danej porze roku. Od pewnego czasu w ofercie mamy sortowaną sezonowo odzież, co ułatwia zakupy Klientom i optymalizuje obieg towarów na sklepie. Dotyczy to również brika, gdzie dostawy świątecznego brika ( na przykład na święta bożonarodzeniowe )staramy się zabezpieczyć już od sierpnia.

Jakie jest pochodzenie towarów, Anglia, Irlandia?

Specjalizujemy się w zakupach towarów na Wyspach, dlatego przeważa u nas głównie odzież i briko z Anglii, Irlandii i Walii. Oprócz tego w ofercie naszej okresowo pojawiają się towary ze Szwajcarii i Norwegii. Posiadamy również sorty i końcówki serii brika z Francji, elektroniki powystawowej z Niemiec.

Czy posiadacie niesort z Niemiec?

Sezonowo oferujemy Państwu zakup odzieży używanej pochodzącej ze zbiórek kontenerowych oraz ze zbiórek pck prowadzonych w bogatych rejonach Niemiec. Znajdziemy w niej różnorodny towar zawierający ciuchy damskie, męskie jak i dziecięce. Oprócz tego często w towarze pojawia się tzw. domówka czyli pościele, firanki, zasłony czy ręczniki, czasem klienci znajdują tam różne gadżety w postaci kubeczków, koralików i innych dodatków. W każdej dostawie znaleźć można w różnej ilości buty i torebki. Towar dostarczany jest w różnokolorowych reklamówkach o wadze od 3-6kg. Minimalna ilość do zakupu to 200kg. Jak w większości niesortowanego towaru z Niemiec  znajdziemy w nim wiodące marki jak Adidas, Nike, Puma oraz też New Yorker, E-sprit, Tom Tailor, Orsay, Kik i inne.

Czy macie biżuterię i jak jest pakowana?

Posiadamy w sprzedaży biżuterię w postaci niesortowanej. Pakowana zazwyczaj jest w przeźroczyste woreczki o wadze 6-15kg, lub w kartonowe pudełka o wadze do 20kg. Znajdziemy w niej bransoletki, kolczyki, zegarki, wisiorki, pierścionki, sznureczki na rękę, przywieszki i inne. Biżuteria nie jest u nas dostępna w ciągłej sprzedaży dlatego najczęściej jest z wyprzedzaniem zamawiana i rezerwowana przez Klientów.

Czy jest możliwość wysyłki zamówionych / zakupionych towarów?

Tak, wysyłamy zamówienia za pośrednictwem kurierów. Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych Klientów przed wysyłką możemy przesłać poglądowe zdjęcia przygotowanego do wysyłki towaru. Wysyłany towar pakowany jest w kartony bądź worki i zabezpieczony odpowiednio folią.

Czy można kupić towar przy dostawie?

Jeśli Klienci przyjeżdżają do naszej hurtowni w dniu dostawy towaru będą zawsze obsłużeni. Często towar jest ładowany bezpośrednio z TIRA na samochód Klienta, jednak trzeba się w takim dniu liczyć z pewnymi opóźnieniami i utrudnieniami związanymi z jednoczesną obsługą Klienta oraz rozładunkiem samochodu.

Czy można oddać towar jak by było coś z nim nie tak?

Często po dostawie sami dzwonimy do naszych Klientów z pytaniem, czy towar, który u nas zakupili spełnia ich oczekiwania. W pojedynczych przypadkach (chodzi tu zazwyczaj o towar niesortowany, tzw oryginał) dostawa odbiega od oczekiwań odbiorcy, wtedy staramy się zrekompensować Klientowi stratę przy kolejnych dostawach, prosimy wówczas o dokumentację fotograficzną, która pomaga nam unikać podobnych sytuacji w przyszłości. Naszą dewizą jest systematyczne zaopatrywanie naszych Odbiorców a nie jednorazowa sprzedaż, dlatego mamy duże grono Klientów, którzy od lat z sukcesem prowadzą Swoje sklepy w oparciu o naszą hurtownię.

Czy można oglądnąć towar na miejscu?

Nasza firma jest dla naszych Klientów. Staramy się wprowadzać towary ze sprawdzonych i pewnych źródeł a każdy Klient ma możliwość oglądnięcia towaru przed zakupem. Przeglądnięcie całości towaru często nie jest możliwe, natomiast zawsze można wybrać dowolną próbkę towaru i ją ocenić. W przypadku sortów odzieży Klienci przeglądają nawet całe worki w celu wybrania tego, który im najbardziej odpowiada, nie ma jednak możliwości wybierania poszczególnych sztuk towaru z pakietów, czy z pudełek bricka. Nasza hurtownia jest otwarta dla wszystkich Klientów, gdyż wszystko co w niej się znajduje jest właśnie dla Nich.

Co zawiera brick i czy są różnice w zbiórkach z różnych miejsc?

Ile waży paleta bricka i jak jest pakowany?

Ile waży karton bricka?

Jakie są rodzaje sortów odzieży?

Czy sorty są sezonowe i czy są dzielone na asortyment?

Czy w zbiórkach jest przewaga jesieni / lata?

Czy w zabawkach jest pluszak czy twarde zabawki?

Czy w sortach jest dostępna odzież sportowa?

Czy jest sort odzieży sportowej / butów sportowych?

Jakie firmy są dostępne w sortach i jakich firm macie outlet?

Czy macie brick bożonarodzeniowy?

Czy macie odzież roboczą nowa czy używana?

Czy jest pościel sort niesort?

Czy jest sort ręczników?

Czy jest w ofercie sort odzieży dziecięcej?

W jakim przedziale wiekowym jest sort dziecięcy?

Czy macie outlety odzieży BY VERY, zwroty ZALANDO, BRICK AMAZON, LIDL, ROSSMANN?

 
Hurtownia odzieży używanej Rzeszów

 

Call Now Button